baner-katalog-firm

Teraz jest So sty 21, 2017 5:26 pm

Od czego zacząć? o to jest pytanie!

Nasze emigracyjne radości, problemy, zapytania i dobre rady...

Re: Od czego zacząć? o to jest pytanie!

Postprzez Wikteuss » Cz wrz 24, 2015 6:29 am

Dokładnie ja pracowałem w firmie oferującej tłumaczenia przysięgłe z niemieckiego w warszawie i przyszło mi się też nauczyć przy okazji języka francuskiego, co bardzo mi pomogło po przyjezdzie tutaj, uważam że to kompletna podstawa aby dostać dobrą posadę, wiec kazdy powinien od tego zacząć.
Wikteuss

Postprzez austria » Pn paź 19, 2015 10:36 am

Nauka języka to podstawa. Jak się człowiek porozumie na pewno znajdzie wszystko czego we Francji szuka.

-----------------------
Wyjątkowe strony internetowe radom
austria

Postprzez Prenomes » Wt gru 01, 2015 8:03 am

Język i jeszcze raz język, potem już jakoś pójdzie, podejmiesz gdzieś pracęw miedzyczasie możesz szukać czegoś innego i jakoś poleci ;) Sam tak zaczynałem i mi wyszło !

Postprzez Kieryys » Śr kwi 13, 2016 7:15 am

Najlepiej język to jest podstawa, wtedy się dogadasz wszędzie i będzie Ci łatwiej ogarnąć lepszą pracę.

Postprzez dankas » Wt sie 23, 2016 1:45 pm

Wątek może stary, ale też się dołączę. Ja wyjechałam do Nicei 2 lata temu z chłopakiem (obecnie mężem :D ) rzucając wszystko co wówczas miałam - pracę, studia... Rodzice również zostali w Polsce. Poświęciłam dużo, ale bardzo szybko odnalazłam się w nowym miejscu - Francuzi to wspaniali ludzie. Na początku rozmawiałam z nimi po angielsku, później zaczęłam uczyć się francuskiego i dziś jestem w stanie już porozumiewać się po francusku :)
dankas

Postprzez kariis » Pn paź 10, 2016 8:17 am

Najlepiej język to jest podstawa, wtedy się dogadasz wszędzie i będzie Ci łatwiej ogarnąć lepszą pracę.
kariis

Postprzez bozena5771 » Pt paź 28, 2016 3:29 pm

Witam serdecznie,przeczytałam cały watek i postanowiłam napisac,ponieważ stoję właśnie przed taka decyzją,zostawić tu wszystko i wyjechac najpierw sama a potem dołaczy córka,niestety nie mam tak fajnie jak dziewczyny że "do męża",ja będę tam musieć sobie radzić sama i to mnie trochę przeraża.Uczę się juz języka w stopniu podstawowym i nawet nie zle mi to idzie ale co dalej.....wiem że musze zacząc od pracy i mieszkania,albo odwrotna kolejność ? może ktoś coś??
bozena5771

Poprzednia strona

Powrót do Życie i rodzina we Francji

Login Form